Mis tähendab „kivipestud linane kangas“?

Kivipestud kangas tähendab kanga pinna töötlemist spetsiaalse töötlusviiviga. Antud juhul on tegu linase kanga suurtes pesumasinates töötlust, mille pesutrummelitesse pannakse pimsskivi või vulkaanilisi kive (tavaliselt), mis töötlevad kanga pealmisi kiude pehmemaks. Mis annabki kangale iseloomuliku pehme ja veidi kortsus kangapinna.

Miks peaksin valima just linase kanga nt puuvilla asemel?

Linase kanga omadused on tunduvalt paremad, kui võrrelda antud juhul puuvillast kangast. Imab küll peaaegu sama palju niiskust, kuid kuivab kiiremini. Linane kiud on tugev kiud, mitu korda tugevam kui puuvillane kangas ja kestab seetõttu ajale ning loomulikule kulumisele kauem. Lisaks on lina väga hea soojusjuhtivusega, mistõttu linane kangas tundub kehale soojal suvepäeval mõnusalt jahedana ja külmal talveõhtul mõnusalt soe.

Mis värvid on valikus?

Värvivalikud on välja toodud ka iga toote juures eraldi, aga värvivalik on suurem. Kui on kindel värvitooni soov, siis selle kohta saab päringu saata. Soovi korral on võimalik esitada päring kanganäidiste saamise kohta, selleks saata eelnevalt email: info@linendesign.ee. Näidiste kohaletoimetamise eest tuleb tasuda transporditasu.

Linane ei sobi minule või minu koju?

Linase kanga paremaid omadusi silmaspidades võiks kasutada linast kangast tänapäeva kodudes/rõivastuses isegi rohke – mõeldes keskkonnale ja jätkusuutlikusele. Linane ei erine suuresti (peale kortsuvuse) kasutatavast üldlevinud puuvilla omaduste. Pigem on linasel positiivsemaid omadusi rohkem. Linane sobib igasse kodusse, seda on lihtne hooldada ja on allergiavaba.

Kuidas saan tellimuse eest maksta?

Tellimuse eest tasumiseks on kaks võimalust:

  • Pangalingiga
  • Arve alusel